بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> سیاسی >> مراجعه بوریس جانسون به دیده بان با انگیزه سیاسی

مراجعه بوریس جانسون به دیده بان با انگیزه سیاسی

یک منبع ارشد دولتی گفته است ، اقدام برای مراجعه به بوریس جانسون به نگهبان پلیس “یک حمله با انگیزه سیاسی است”.

این نگهبان تصمیم خواهد گرفت که آیا نخست وزیر را در مورد جنایات احتمالی سوء رفتار در کارمندان دولت در حالی که او شهردار لندن بود ، تحقیق کند یا نه.

ادعا می شود که امنیت سایت جنیفر آرکوری ، بازرگان ، به دلیل دوستی با آقای جانسون ، رفتار مطلوبی را انجام داده است.

آقای جانسون هرگونه ناسازگاری را رد کرده است.

وی روز جمعه توسط افسر نظارت بر اداره بزرگ لندن – که وظیفه اش نظارت بر رفتار شهردار و سایر اعضاست – وظیفه اش نظارت بر رفتار شهردار و اعضای دیگر است.

اتهامات مربوط به دوستی آقای جانسون با کارآفرین فناوری خانم Arcuri برای اولین بار در هفته گذشته در Sunday Times مطرح شد.

آنها به ادعاهایی مبنی بر اینکه خانم آرکوری پیوست به مأموریت های تجاری به رهبری آقای جانسون در زمان شهردار شدن در لندن پیوست و شرکت وی چندین هزار پوند کمک مالی دریافت کرد.

“کاملاً سیاسی”
یک منبع ارشد دولتی گفت: زمان ارجاع ، چند روز قبل از آغاز کنفرانس حزب محافظه کار ، “کاملاً سیاسی” بوده است.

ترزا ویلیز ، وزیر محیط زیست گفت که موضوع “از همه نسبت منفجر شده است” و شکایت علیه آقای جانسون “با انگیزه سیاسی” بوده است.

با این حال ، جان صدراعظم سایه ، توییتر نوشت: “توجه به این نکته مهم است که این تصمیم از سوی مأمور نظارت GLA بود که یک مقام کاملاً مستقل غیر سیاسی است.”

نخست وزیر از اقدامات خود در مورد ادعاهای تضاد منافع دفاع می کند
نخست وزیر پیوندهای مربوط به جنیفر آکچوری با تالار شهر را توضیح خواهد داد
مدیر نظارت GLA گفت که وی نخست وزیر را به IOPC ارجاع داده است “بنابراین می تواند ارزیابی کند که آیا لازم است تحقیقات درباره شهردار سابق لندن برای جرم جنایتکاری از سوء رفتار در دفترهای عمومی بررسی شود یا خیر.”

در این گزارش آمده است که علیه “جانسون” یک “رفتار” را ثبت رتبه یندی سایت کرده است ، این اتفاق می افتد وقتی اطلاعاتی در دست باشد که نشان می دهد یک عمل جرم جنایی انجام شده است.

این مقام نظارت افزود: این بدان معنا نیست که یک جرم جنایی به هیچ وجه اثبات شود.

دلیل دخیل IOPC به این دلیل است که نقش شهردار لندن همچنین پلیس و جرم جنایی لندن است.

IOPC با شکایات علیه نیروهای پلیس در انگلیس و ولز سروکار دارد.

در نظارت نامه ای به آقای جانسون برای ارجاع ، مدیر نظارت گفت که این موضوع مربوط به زمان وی به عنوان شهردار لندن بین سالهای ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ است.

وی گفت: “در این مدت مورد توجه من قرار گرفت که شما با خانم جنیفر آککوری دوستی را حفظ کردید و در نتیجه آن دوستی به خانم آکچوری اجازه داد که در مأموریت های تجاری شرکت کند و در شرایطی که او و شرکتهایش نمی توان انتظار داشت ، در مأموریت های تجاری شرکت کند و از مأموریت های مالی دریافت کند. در غیر این صورت برای دریافت این مزایا ، “آن را گفت.

عنوان رسانه ای بوریس جانسون: “همه چیز به روشی مناسب انجام می شود”
در پاسخ به این ارجاع ، شماره ۱۰ گفت: “نخست وزیر ، به عنوان شهردار لندن ، هنگام فروش پایتخت ما در سراسر جهان ، کارهای بزرگی انجام داد و طبل را برای لندن و انگلیس کتک زد.

“همه چیز با صحیح و به روش عادی انجام شد.”

یک منبع ارشد دولتی گفت: “هیچ مدرکی مبنی بر اثبات هرگونه ادعا” از سوی مأمور نظارت ارائه نشده است ، و نه نخست وزیر داده شده است که قبل از انتشار بیانیه مطبوعاتی در جمعه شب ، پاسخی بدهد.

این منبع افزود: “مردم و رسانه ها به درستی از چنین کار سیاسی کاملاً برهنه ای دیدن خواهند کرد.”

خانم ویلیس به برنامه امروز رادیو ۴ بی بی سی گفت: “نخست وزیر کاملاً واضح است که رعایت شده است.”

وزیر محیط زیست افزود: “من احساس می کنم این یک حواس پرتی است و مردم به دنبال استفاده از روند شکایات به روشی کاملاً سیاسی هستند.”

بی بی سی اکنون با چند نفری صحبت کرده است که با بوریس جانسون به مالزی و سنگاپور ، نیویورک و تل آویو در “مأموریت های تجاری” در خارج از کشور رفتند.

آنها گفتند که به نظر می رسد جنیفر آکوری در سفرهای سئو سایت خارج از کشور جایی ندارد ، زیرا شرکتهای او نسبت به سایر شرکت کنندگان بسیار کم اهمیت تر بودند ،

در ابتدا جنیفر آککوری برای سفر به مالزی و سنگاپور رد شد اما بعد با استفاده از یک شرکت دیگر مجدداً کاربرد پیدا کرد و پذیرفته شد.

به او گفته شد که کمپانی هایش برای سفر به نیویورک ربطی ندارند ، اما او زیر بخار خودش رفت و در برخی از رویدادها مجاز شد.

وی همچنین برای سفر در تل آویو رد شد ، اما دفتر بوریس جانسون مداخله کرد و به او اجازه پیوستن به مأموریت تجارت داده شد. او هزینه پرواز خود را پرداخت کرد و گرچه برگزارکنندگان این سفر ، London & Partners ، هتلی را برای او رزرو کردند ، این لایحه را تسویه کرد.

در اوایل این هفته ، آقای جانسون هرگونه تخلف را تکذیب کرد و به BBC گفت: “تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من به آنچه به عنوان شهردار لندن انجام دادیم بسیار افتخار می کنم … به ویژه سوزاندن طبل برای شهر و کشورمان در سراسر جهان.”

وی افزود: می توانم به شما بگویم که کاملاً همه چیز به روش مناسب انجام شد.

روز جمعه ، آقای جانسون گفت که وی دستورالعمل مجمع لندن را برای توضیح پیوندهای خود با خانم آرکوری پیروی می کند.

به طور جداگانه ، یک وزیر ارشد ، مت وارمن  توضیحات متا ، گفته است که دولت “بررسی” جایزه ۱۰۰،۰۰۰ پوندی که در فوریه امسال ساخته شده است را به شرکت آموزش خانم آرکوری هکرهاوس خانه آغاز کرده است.

اما وی اصرار داشت که این روند “روندی باز ، شفاف و رقابتی” بوده است.

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *