بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> سیاسی >> برگزیت

برگزیت

SNP از احزاب مخالف خواسته است که از عدم اعتماد به نفس که می تواند “نخست وزیر زامبی” بوریس جانسون را از سمت خود دور کند ، حمایت کنند.

آقای جانسون پس از اینکه آموزش طراحی سایت  دیوان عالی کشور تصریح کرد که تعلیق وی غیرقانونی است ، با فراخوانی برای استعفا روبرو است.

اما احزاب مخالف اختلاف دارند که اگر او از کناره گیری خودداری کند چه باید بکند.

ایان بلکفورد ، رهبر SNP ، وست مینستر گفت که رأی اعتماد به نفس می تواند نخست وزیر را برکنار کند و اجازه برگزاری انتخابات عمومی را بدهد.

آقای بلکفورد گفت که در صورت موفقیت آمیز بودن حرکت عدم اعتماد به نفس ، نخست وزیر “موقت” یافت می شود – و احتمال اینکه جرمی کوربین رهبر کارگر بتواند تا زمان برگزاری انتخابات عمومی برگزار شود ، وجود ندارد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از صدور حکم تعلیق غیرقانونی دادگاه بازگشت
به محض بازگشت نمایندگان مجلس به عوام ، به روزرسانی های زنده
رأی عدم اعتماد به نفس چیست؟
وی در گفتگو با برنامه خوب صبح اسکاتلند بی بی سی ، وی تأکید کرد که اطمینان حاصل شود که به اصطلاح لایحه بن ، که با هدف جلوگیری از خروج انگلستان از اتحادیه اروپا در تاریخ ۳۱ اکتبر بدون معامله انجام می شود ، کاملاً عملی شده است و تمدید Brexit. مهلت جستجو می شود

اما آقای بلکفورد گفت که این کشور در حال حاضر “نخست وزیر زامبی و دولت زامبی” وجود دارد و از احزاب مخالف خواست که با هم جمع شوند تا به تصدی مقام آقای جانسون در ۱۰ خیابان داونینگ پایان دهند.

کپی رایت تصویرGETTY IMAGES
عنوان تصویر
آقای جانسون صبح چهارشنبه پس از کوتاه کردن سفر خود به سازمان ملل در نیویورک به داونینگ استریت بازگشت
وی افزود: ما باید اطمینان حاصل کنیم که می توانیم او را حذف کنیم اما روشی که بی خطر باشد و ما می توانیم با داشتن یک حرکت عدم اعتماد به نفس این کار را انجام دهیم و ابتکار عمل را به دست می گیریم و به سرعت حرکت می کنیم تا بتوانیم انتخابات را در دانش خود داشته باشیم. برنامه فرایند ماده ۵۰ اعطا خواهد شد.

“این دولتی است که پارلمان را به طور غیرقانونی تعطیل کرد و آنها باید برداشته شوند. ما باید این حرکت بی اعتماد را به موقع داشته باشیم.

“من برای همکاران و طرفهای دیگر درخواست می کنم که در کنار ما بایستند تا مطمئن شوند که ما درب را به بوریس جانسون نشان می دهیم.”

رأی دیوان عالی کشور: به سؤالات شما پاسخ داده شد
حکم دادگاه ملکه را در طوفان سیاسی رها می کند
آقای کوربین پیش از این گفته بود که کارگر می تواند بدون اعتماد به نفس “هنگامی که می توانیم به موفقیت اطمینان داشته باشیم” معرفی کند.

اگر قرار بود دولت محافظه کار در نتیجه رأی گیری سقوط کند ، آقای کوربین ۱۴ روز فرصت داشت تا نمایندگان مجلس را به اندازه کافی متقاعد کند تا به وی اجازه دهد رئیس یک دولت موقت باشد که مهلت Brexit را قبل از برگزاری انتخابات تمدید کند.

کپی رایت تصویر MEDIA
عنوان تصویر
پس از حکم تعلیق غیرقانونی ، مجلس عوام از سر گرفته شد
رهبر لیب دیم ، جو سوینسون در ابتدا ادعا کرد که آقای کوربین برای نقش سرپرستی بیش از اندازه تفرقه افکنده است – اما بعداً اعلام کرد که وی احتمال حمایت از وی را رد نمی کند.

با این حال ، وی روز چهارشنبه نسبت به رای زودهنگام عدم اعتماد به نفس آقای جانسون هشدار داد ، که به گفته وی می تواند انگلستان را “تصادف خارج از اتحادیه اروپا” به خطر اندازد.

آقای بلکفورد وقتی از وی سؤال شد که آیا او حاضر است آقای کوربین را به عنوان رئیس دولت موقت قبول کند ، گفت که تمرکز باید بر عزل نخست وزیر فعلی از سمت باشد نه بر شخصی که موقتاً او را جایگزین کند.

آقای بلکفورد در حالی صحبت می کرد که نمایندگان مجلس روز بعد از بازگشت قضات دیوان عالی به اتفاق آراء موافقت کردند که تعلیق آقای جانسون در اوایل این ماه غیرقانونی است.

نخست وزیر سفر خود به سازمان ملل در نیویورک را برای بازگشت به لندن به دنبال رأی دادگاه کوتاه کرد و انتظار می رود بعداً روز چهارشنبه با کمونس روبرو شود.

آقای جانسون پس از صدور حکم دیوان عالی با ملکه صحبت کرد ، اما منابع دولت درباره اینکه او عذرخواهی کند اظهار نظر نمی کند.

اعضای حزب کارگر در کنفرانس حزب امسال به موضع Brexit جرمی کوربین رای مثبت دادند.

طبق این برنامه ، کارگران به هر انتخاباتی متعهد خواهند شد که همه پرسی برگزار کنند. اما به جای بازگشت یا ترک یا ماندن ، این حزب تا تاریخ بعدی بی طرف خواهد ماند.

بنابراین ، نیروی کار در کجای Brexit ایستاده است؟

همه پرسی جدید
اگر انتخابات نامیده شود ، لابراتوار سئو رایگان می گوید که برای انتخاب رأی عمومی جدید در مورد Brexit ، وارد یک کارزار خواهد شد.

در صورت پیروزی در انتخابات و برگزاری همه پرسی دیگر ، رای دهندگان می توانند بین “گزینه معتبر مرخصی” و باقی مانده انتخاب کنند. با این حال ، اختلاف نظر درونی وجود دارد که کار برای چه طرفی کارزار را انتخاب کند.

آقای کوربین می خواهد که حزب در حالیکه مدت سه ماه برای مذاکره در مورد توافق نامه جدید Brexit صرف می کند ، بی طرف بماند. این حزب ظرف شش ماه یک همه‌پرسی ترتیب داده و تصمیم خواهد گرفت که در کدام کنفرانس ویژه از کدام سمت استفاده کند.

موضع آقای کوربین در کنفرانس مهمانی حزب کار در برایتون توسط نمایندگان تأیید شد.

کپی رایت تصویرGETTY IMAGES
عنوان تصویر
وزیر امور خارجه سایه ، امیلی ثورنبری ، حمایت از “رای مردم” در Brexit راهپیمایی کرد
نمایندگان همچنین حکمی را رد کردند که از حزب خواست که در هر شرایطی قاطعانه از برجام عقب نشینی کند.

این رأی به رغم حمایت از چهره های ارشد – از جمله وزیر امور خارجه سایه ، کیر استارمر و وزیر امور خارجه سایه ، امیلی ثورنبری ، رد شد

تا ماه ژوئیه ، لابراتوار در برابر حمایت صریح از همه پرسی دیگر مقاومت کرده بود. معاون رهبر آن ، تام واتسون ، گفت “ابهام” در مورد سیاست حزب Brexit هزینه آن را برای رای دادن در انتخابات اروپا در ماه مه.

گزینه Labor Leave چیست؟
آقای کوربین می گوید که لابراتوار در مورد معامله Brexit مذاکره خواهد کرد که روابط تجاری بسیار نزدیکی با اتحادیه اروپا داشته است. این امر با ماندن در اتحادیه گمرکی و همسویی نزدیک با بازار واحد حاصل می شود.

این بدان معنی است که انگلستان قادر به تجارت با اتحادیه اروپا بدون اعمال تعرفه (مالیات بر واردات) باشد.

این امر همچنین نیاز به بررسی را کاهش می دهد و این امر باعث می شود که احتمالاً نیازی به ایستگاه عقب ایرلندی نباشد. مشکل مرز ایرلند نقطه مهمی برای Brexit بوده است.

با این وجود ، حضور در اتحادیه گمرکی مانع از آن خواهد شد که انگلستان از معامله تجاری خود با سایر کشورها روی کالاهایی مانند آمریکا جلوگیری کند.

کپی رایت تصویرGETTY IMAGES
عنوان تصویر
وزیر امور خارجه سابق کارولین فلنت از جرمی کوربین خواست که دیگر خواستار برگزاری همه پرسی Brexit نشوید
بدون معامله
لابراتوار می گوید اولویت اصلی آن جلوگیری از معامله احتمالی Brexit در ۳۱ اکتبر است.

برای دستیابی به این هدف ، لابراتوار وزن خود را به عقب قانون اساسی انداخت که هدف آن مجبور کردن دولت به درخواست اتحادیه اروپا (EU) برای تمدید مهلت Brexit است.

رأی عدم اعتماد به نفس چیست؟
بدون معامله Brexit: آنچه شما باید بدانید
انتخابات عمومی چگونه برگزار می شود؟
کارگر همچنین با مخالفت با ندای نخست وزیر بوریس جانسون برای برگزاری انتخابات عمومی زودهنگام ، علیه عدم توافق عمل کرد. نخست وزیر تنها در صورت حمایت از حداقل دو سوم از نمایندگان مجلس ، می تواند انتخابات زودهنگام را آغاز کند.

در حالی که لابراتوار می گوید انتخابات عمومی را می خواهد ، جرمی کوربین می گوید تا زمانی که تهدید به ترک بدون معامله حذف نشود ، از نظرسنجی اولیه حمایت نخواهد کرد.

یک دولت موقت
آقای کوربین همچنین گزینه رأی عدم اعتماد به دولت را باز کرده است – که در آن از نمایندگان مجلس سؤال خواهد شد که آیا آنها می خواهند این روند ادامه یابد یا خیر.

رهبر کارگر قبلاً گفته بود که او چنین حرکتی را “هنگامی که می توانیم به موفقیت اطمینان داشته باشیم” معرفی می کند.

اگر دولت محافظه کار در نتیجه سقوط کند ، آقای کوربین ۱۴ روز فرصت دارد تا از حمایت کافی از نمایندگان مجلس برای رهبری یک دولت موقت برخوردار شود.

در چنین شرایطی آقای کوربین گفته است که خواهان تمدید بیشتر Brexit (در صورت نیاز به یک نفر دیگر) شده و یک انتخابات عمومی فراخوان خواهد داد.

چرا کار بیش از Brexit تقسیم شده است؟
درست مثل حزب محافظه کار ، لابراتوار مجبور شد با سیاست های Brexit خود با اختلافات داخلی مقابله کند.

بسیاری از نمایندگان مجلس نمایندگان  تعرفه سئو کارگر که نماینده بخش هایی از کشور هستند که در آن اکثر مردم رأی دادند ، از تغییر حزب در حمایت از همه پرسی ناراضی هستند.

بیش از ۲۵ نماینده مجلس کارگر در ماه ژوئن به آقای کوربین نوشتند و گفتند که رای عمومی دیگر “برای رأی دهندگان کارگر بسترهای ما سمی” خواهد بود. آنها از رهبری حزب خواستند تا قبل از ۳۱ اکتبر معامله Brexit را پس بگیرد.

نمایندگان مجلس کارگر از کوربین خواستند که “کامل باقی نماند”
از سوی دیگر ، صدراعظم سایه ، جان مک دونل و وزیر امور خارجه سایه ، امیلی تورنبری ، از جمله کسانی هستند که می گویند باقی مانده بهترین چیز برای انگلیس است – حتی اگر گزینه دیگر ، توافقی برای کار با مذاکره Brexit باشد.

کنفرانس کارگر به پایان رسیده است.

سخنرانی بزرگ جرمی کوربین یک روز مطرح شد ، بنابراین او می توانست به موقع به لندن بازگردد تا مجددا پارلمان بنشیند.

صبح چهارشنبه مباحثات و رایاتی وجود داشت ، اما در آن زمان بیشتر نمایندگان مجلس به وست مینستر بازگشتند.

بنابراین نکات برجسته پنج روز کار در کنار دریا چیست؟

نبرد Brexit
کپی رایت تصویر MEDIA
تلاش فعالان طرفدار اروپایی برای متعهد ساختن حزب به موضع صریح طرفدار Remain شاید جدی ترین چالش اصلی اقتدار جرمی کوربین از زمان انتخابات عمومی ۲۰۱۷ بود.

در یک مرحله روز دوشنبه ، پس از اینکه یونسون وزن خود را به عقب حرکت طرفدار Remain انداخت ، به نظر می رسید که رهبری در معرض خطر جدی برای شکست قرار دارد.

اما ، در پایان – هرچند بدون بحث و گفتگو – در پی یک سلسله سخنان پرشور طبقه که پشتوانه وفاداری است ، این کنفرانس پشت رهبر کارگر چرخید.

بنابراین کار با یک سیاست – پشتوانه انتخاب دیگری برای رفراندوم بین Remain و معامله معتبر ترک و بی طرف ماندن در کدام طرف تا زمان نزدیک تر – از آن حمایت می کند که بسیاری از طرفین از این امر ناراضی هستند.

اما اشتباه نکنید ، این یک پیروزی بزرگ برای آقای کوربین پس از چند روز مشکل بود.

Corbyn در رأی گیری اعتراض Brexit ، از حزب حمایت کرد
آیا موضع گیری Labour’s Brexit منطقی است یا گیج کننده؟
معاون حفاری
کپی رایت تصویر MEDIA
تام واتسون تلاش ها برای خنثی کردن جایگاه معاون رهبر در آستانه کنفرانس را “حمله فرقه ای” و تیراندازی “محرک” توصیف کرد.

پس از مداخله جرمی کوربین ، اکنون بازبینی موقعیت معاون رهبر انجام خواهد شد – یک مقام منتخب در نوع خود که در گذشته توسط امثال هریت هارمن ، جان پرسکوت و روی هاترسلی برگزار شده بود.

صحبت از تقسیم آن به دو وجود دارد – با قطعاً یکی از پست ها توسط یک زن.

اما حرکت علیه آقای واتسون – که توسط جان لانسمن ، صندلی Momentum تنظیم شده و مورد حمایت دو عضو ارشد کابینه سایه قرار گرفته است – باعث افزایش روابط پیشین پرشور بین رهبری و بخش اعظم پارلمان شد.

کار واتسون پس از تلاش برای برکنار کردن او ، اتحاد را ترغیب می کند
تنش های کارگری به عنوان نمایش کامل انتخابات به نمایش در می آید
نسخه های خط مشی
کپی رایت تصویرGETTY IMAGES
مشاجرات پشت پرده در برایتون ادامه دارد – بهترین شرکت سئو سایت  که همچنین شاهد استعفای یکی از دستیاران کلیدی آقای کوربین بود – نباید این واقعیت را پنهان کند که برخی از اعلامیه های سیاسی بزرگ وجود داشته است.

تعهد برای انتقال به یک هفته کار ۳۲ ساعته در طی ۱۰ سال و معرفی مراقبت شخصی رایگان برای افراد بالای ۶۵ سال در انگلیس ، پیامدهای اقتصادی و اجتماعی بزرگی خواهد داشت.

بهداشت و آموزش در مرحله مرکزی با تعهدات مربوط به ضایعات تجویز پزشک در انگلستان ، دو برابر شدن محل های آموزش GP ، نیاز به کارفرمایان را برای ارائه کار انعطاف پذیر برای زنان یائسگی و نیز جایگزین کردن تنظیم کننده Ofsted با بدن کمتر “سنگین” بدست آورد.

اما این پیشنهادی بود از همایش – خواستار ادغام مدارس خصوصی در بخش دولتی و توزیع مجدد دارایی آنها – که باعث جنجال بیشترین شد.

نمایندگان با شور و شوق از این طرح حمایت کردند ، که همچنین شاهد آن بود که مدارس با پرداخت هزینه ، وضعیت خیرخواهانه خود را از دست می دهند ، اما برخی از اعضای کابینه سایه در میان هشدار دادرسی و صحبت از جنگ طبقاتی ، از جنبه های رادیکال آن فاصله گرفتند.

هفته کار ۳۲ ساعته وعده می دهد
کار متعهد مراقبت شخصی رایگان برای افراد بالای ۶۵ سال است
دریای دست
کپی رایت تصویرGETTY IMAGES
وندی نیکول ، رئیس NEC ، وظیفه آلو را بر عهده داشت – برخی می گویند بدبختی – ریاست مناظره بزرگ Brexit.

همه چیز تقریباً هموار پیش رفت تا اینکه به آراء رسید.

این کارها معمولاً با نمایش دست انجام می شود ، اما با وجود شور و حال زیاد ، سردرگمی لحظه ای وجود داشت که آیا رای کلیدی در مورد کامپوزیت ۱۳ – استدلال طرفدار باقی مانده – “انجام شده” یا “گم شده” بوده است.

در یک مرحله ، به نظر می رسد خانم نیکولز با جنی فوربی ، دبیر کل حزب در کنارش نشسته است. فراخوانی برای شمارش رسمی – رأی به اصطلاح کارت – وجود داشت که می توانست چندین ساعت به تأخیر بیفتد.

در پایان ، هر دو نتیجه نتیجه – که به عنوان “دموکراسی در عمل” توصیف شده است – را پذیرفتند – اما آنچه در خارج از سالن از تماشای ساخته شده ، چه کسی می داند.

متحدین کورین از روند رأی کار Brexit دفاع می کنند
سخنرانی کوتاه
کپی رایت تصویرAFP
سخنرانی های کنفرانس رهبران به طور سنتی امور کشور است.

آنها یک بار در سال هستند که رهبران می توانند در مورد افرادی که هستند و همچنین کاری که می خواهند برای کشور انجام دهند گسترش دهند. در نتیجه ، آنها می توانند کمی پیش بروند.

این یکی نشد.

به دلایل مختلف ، سخنان جرمی کوربین – که به سرعت پس از صدور حکم دیوان عالی کشور به حالت تعلیق درآمده است. – کوتاهتر از آن است که ما در اوقات اخیر عادت کرده ایم.

وی به چندین موضوع پرداخته است – از جمله حمله به بوریس جانسون ، Brexit ، تعهد برای به چالش کشیدن شرکت های مواد مخدر – اما بسیاری از وعده های داده شده در کنفرانس را لمس نکرد.

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *