بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> اقتصادی >> دیدار ترامپ و جانسون

دیدار ترامپ و جانسون

نمایندگان مجلس سئو سایت  و همسالان بعداً پس از اینکه دیوان عالی کشور تصویب کرد که تعلیق آن غیرقانونی است ، به مجلس بازخواهند گشت.

بوریس جانسون ، که در حال پرواز زود هنگام از نشست سازمان ملل در نیویورک است ، با خواستار استعفا از گروه های مخالف روبرو است.

نخست وزیر گفته است که وی با حکم برجسته روز سه‌شنبه مخالف است اما وی به آن احترام خواهد گذاشت.

صدراعظم Duchy of Lancaster ، مایکل گوو گفت که او از دادگاه انتقاد نخواهد کرد ، اما “وی با موضع آنها مخالف است”.

سخنگوی سخنگوی جان برکوک گفت: نمایندگان مجلس از ساعت ۱۱:۳۰ قبل از میلاد به تحصن خواهند رسید. سوالات نخست وزیر وجود نخواهد داشت ، اما سوالات فوری ، اظهارات وزیران و مباحث اضطراری شنیده می شود.

آقای گوو همچنین گفت که دولت رویکرد خود به تصمیم دادگاه را بعداً از طریق رهبر عوام ، یعقوب ریس-مگ ارائه خواهد داد.

به دنبال رای وحدت روز سه شنبه ، جرمی کوربین ، رهبر کارگر ، سخنرانی کنفرانس حزب خود را مطرح کرد تا بتواند روز چهارشنبه به وست مینستر بازگردد.

وی در گفتگو با برنامه رادیو ۴ امروز بی بی سی ، وی بار دیگر خواستار استعفای آقای جانسون شد و گفت که تصمیم دادگاه نخست وزیر را “بد تمایل” کرده است.

اتحادیه اروپا در میان آشفتگی های انگلیس تماشا و منتظر است
و حالا چه اتفاقی می افتد؟
رأی دیوان عالی کشور – خطوط اصلی
روز سه شنبه ، دادگاه حکم کرد که غیرممکن است نتیجه گیری کند که هر دلیلی وجود دارد – “چه رسد به یک دلیل خوب” – برای توصیه به ملکه به پارلمان در ۵ ماه آینده تا پایان مهلت Brexit 31 اکتبر.

یک مقام ارشد دولتی گفت: آقای جانسون ، که در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک شرکت می کرد ، پس از این حکم با ملکه صحبت کرد ، اگرچه هیچ جزئیات از این گفتگو مشخص نشده است.

نخست وزیر نیز با کابینه خود یک تماس تلفنی ۳۰ دقیقه‌ای را به عهده داشت.

یک منبع به بی بی سی گفت که آقای ریس مگ به وزیران کابینه در این تماس گفته است که اقدام دادگاه توسط “کودتای مشروطه” بوده است.

نخست وزیر اکنون چه خواهد کرد؟
“او کنترل این روند را کاملاً از دست داده است.”

اینگونه است که یکی از همکاران  الگوریتم گوگل کابینه نخست وزیر در جمع بندی مواضع بوریس جانسون در هنگام بازگشت به مجلس ، جمع بندی کرد.

احتمالاً آقای جانسون روز چهارشنبه در صندوق اعزام خاتمه یابد ، جایی که احکام دیوان عالی کشور را به وی محکوم می کند.

احزاب مخالف او را ترک کردند. خواستهای فوری دولت برای پاسخ به سوالات در مورد برنامه های خود برای Brexit. و آنچه قبل از شرمساری عمیق از پیدا شدن قانون باعث نقض قانون شده است.

به نظر می رسد داونینگ استریت در این مرحله قصد انجام کاری غیر از دشوار کردن این کار را ندارد.

بیشتر بخوانید

آقای جانسون پس از این حکم تأکید کرد که تعلیق مجلس برای اینکه وی بتواند سخنان ملکه را در ۱۴ اکتبر ارائه کند ، ضروری بود و سیاست های دولت وی را بیان می کرد.

اما منتقدان گفتند که وی در تلاش است جلوی نمایندگان مجلس را برای بررسی برنامه های Brexit خود متوقف کند و این تعلیق بسیار طولانی تر از حد لازم است.

نخست وزیر نخست وزیر گفت که وی از “جلوگیری از بازدارندگی” خودداری کرد و این کار را با “یک برنامه داخلی هیجان انگیز و پویا” انجام داد و برای انجام این کار به گفتار ملکه نیاز داشت.

آیا می توان گفتار ملکه هنوز جلوتر رفت؟
جانسون با تصمیم استعفا نسبت به حکم دادگاه روبرو است
حکم دادگاه مانع از بازگشت مجدد او به منظور نگهداشتن یکبار نمی شود ، مادامیکه مجلس مانع انجام وظایف خود “بدون توجیه معقول” شود.

یک منبع شماره ۱۰ گفت: دیوان عالی کشور “در گسترش جدی خود به این مسائل سیاسی” اشتباه جدی کرده است “و” روشن کرده است که دلایل آن [به] مربوط به اختلافات پارلمان و زمان بندی برای “Brexit” است.

اما لیدی هیل ، رئیس دیوان عالی کشور در این حکم تأکید کرد که پرونده “درباره زمان و چه شرایطی” نیست که بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج شد – این تصمیم در مورد تعلیق پارلمان بود.

آقای جانسون گفته است که Brexit در تاریخ ۳۱ اکتبر با یا بدون معامله اتفاق خواهد افتاد.

اما نمایندگان مجلس قانونی را به تصویب رساندند که پارلمان مجبور شود نخست وزیر را مجبور به درخواست تمدید اتحادیه اروپا کند در صورت توافق برجام قبل از اجلاس سرنوشت ساز در ۱۷ و ۱۸ اکتبر.

عنوان رسانه ای بوریس جانسون: “این حکم است که ما به آن احترام خواهیم گذاشت”
آقای گوو در گفتگو با امروز اظهار داشت که وی از قدری تصمیم دادگاه عالی قدردانی کرده است ، اما او با موضع آنها مخالف است.

وی اظهار داشت: فقط منصفانه است که خاطرنشان کنیم که مجموعه عقاید حقوقی بسیار قابل احترامی وجود دارد که براساس فهم قانون – تاکنون – آنچه دولت انجام داده کاملاً قانونی بوده است ، اظهار داشته است.

“اکنون ، دیوان عالی کشور نظر دیگری را اتخاذ کرده است و فکر می کنم این مهم است که ما درباره آن داوری و پیامدهای آن تأمل کنیم.”

آقای گوو با تأکید بر اینکه آیا دولت امنیت سایت  عذرخواهی خواهد کرد ، گفت: آنها نباید بخاطر “داشتن برنامه داخلی قدرتمند” و جستجوی سخنرانی ملکه پشیمان شوند.

در عوض ، وی مجدداً خواستار موافقت مجلس برای برگزاری انتخابات عمومی و “اجازه دادن به مردم تصمیم گیری” شد.

عنوان رسانه دیوان عالی کشور اعلام کرد “پارلمان سرکوب نشده است”
آقای کوربین گفت که وی از انتخابات “تا زمان کاملاً واضح و روشن” نخست وزیر را انتخاب نخواهد کرد

رتبه بندی سایت 

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *