بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> متفرقه >> آموزش سئو و خرید بک لینک

آموزش سئو و خرید بک لینک

بک لینک و روش های خرید بک لینک یکی از قسمت های آموزش سئو می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با روش های خرید بک لینک آشنا کنیم. آشنایی با این روش ها به سئو سایت شما و بهینه سازی آن کمک خواهد کرد.
۱٫ به یک تکنیک Reporter Out کمک کنید
همچنین با عنوان HARO شناخته می شود ، تکنیک Help a Reporter Out از طریق سکوی برنامه ریزی شده برای روزنامه نگاران و منابع کار می کند.

در حالی که روزنامه نگاران از این بستر برای یافتن داستانهای جدید استفاده می کنند ، می توانید از این طریق برای داستانی برای روزنامه نگاران استفاده کنید و به بک لینک بپیوندید. برای شروع این کار ، باید خود را در وب سایت ثبت کنید و پس از آن دریافت ایمیل برای درخواست منبع را شروع می کنید. این یک روش عالی برای بدست آوردن بک لینک های معتبر است.

۲٫ وبلاگ در مورد موضوعات داغ / گرایش
این یک فعالیت کلاسیک برای تمرین ساخت لینک شما است. ایجاد محتوا / وبلاگ در مورد مباحث داغ روش خوبی برای گرفتن بک لینک است. از آنجا که این مباحث به تازگی وارد شده اند ، اطلاعات زیادی در مورد آنها از طریق اینترنت در دسترس نیست.

بنابراین ، اگر بتوانید در یک فاز سریع ، محتوای مرتبط را ضبط کنید ، محتوا / وبلاگ شما تبدیل به منبع لازم برای این مباحث خواهد شد. این به شما کمک می کند تعداد زیادی لینک دهنده از وب سایت های مختلف را بدست آورید.

۳٫ نویسندگی مشترک
می توانید ایده های محتوای خود را به مدیر وب سایت های مختلف بچسبانید و از آنها بخواهید که به شما اجازه دهند این قطعه را با سازندگان محتوای آنها همکار سازید ، بدیهی است که بند بک لینک را ذکر می کنید.

اگر یک متخصص موضوع هستید ، نیازی به نگرانی در مورد این استدلال ندارید که این یک وضعیت مطلوب است یا ممکن است یک روش ایجاد پیوند غیراخلاقی باشد. این امر به این دلیل کار می کند که سرپرست دیگر مطالب عالی را توسط شما ایجاد می کند و از یک وب سایت معتبر یک بک لینک با کیفیت دریافت خواهید کرد.

۴- روش لینک شکسته
پیوندهای شکسته همیشه در وب سایت یا وب سایت های دیگر وجود دارد. آنها می توانند به عنوان دارایی برای شما تبدیل شوند که مربوط به فعالیت ساختمان برای وب سایت شما باشد. شما به سادگی می توانید از ابزار بازیابی Juice Recovery استفاده کنید تا بک لینک های شکسته ای که سایت شما در آن قرار دارد را پیدا کنید و سعی کنید آنها را بازیابی کنید و این محتوا را مجدداً مورد استفاده قرار دهید

همچنین ، می توانید به دنبال لینک های شکسته در وب سایت های دیگر باشید و مدیر سایت خود را در مورد آنها مطلع کنید. سپس می توانید از آنها بخواهید که به شما اجازه دهند درمورد موضوعاتی که قبلاً در آن صفحات کاوش شده بودند محتوا ایجاد کنید. با این حال ، این تصمیم به اختیار مدیر وب سایت های دیگر است.

۵- ایجاد روابط پیوندی
ایجاد روابط خوب حرفه ای برای ایجاد یک پروفایل لینک خوب ضروری است. شما باید برای ایجاد فرصتهای ایجاد پیوند ، مخاطبین جدید تجاری ایجاد کنید. احتمالاً باید به انجمن های مرتبط با طاقچه خود بپیوندید تا بتوانید وب سایت های دیگری را پیدا کنید که به سمت فعالیت های ایجاد لینک اخلاقی باز هستند.

این یک شبه اتفاق نمی افتد. شما باید در این سیستم عامل ها با افراد درگیر شوید و در مورد پست های آنها اظهار نظر کنید و نشان دهید که به محتوای آنها علاقه دارید.

هنگامی که در همان صفحه هستید ، می توانید برای ایجاد روابط پیوند همکاری کنید. همچنین می توانید با نوشتن در مورد آنها و کسب بک لینک ، توصیفاتی را برای برخی از این وب سایت ها ارائه دهید (از نظر اخلاقی).

جایی که محتوای paywall دارای SEO است: تمرکز بر تجربه کاربر برنده سریع برای Magento SEO چگونه می توان از داده های PPC برای رانندگی بیشتر SEO استفاده کرد راهنمایی ها و ابزارهای بازاریابی ویدیویی برای تقویت ترافیک شما


۶٫ یک وبلاگ برای وب سایت خود دریافت کنید
چیزی که به عنوان یک روش ایجاد لینک در سال ۲۰۱۹ و بعد از آن کار خود را ادامه خواهد داد ، اجرای وبلاگ در وب سایت شما است. اگر قبلاً آنرا ندارید می توانید یک بلاگ تهیه کنید.
اکنون ، هنگامی که وبلاگ نویسی را شروع می کنید ، می توانید درمورد سوله هایی که وب سایت شما را نگران می کند شروع به نوشتن کنید ، می توانید از لینک های معتبر برای محتوای معتبر کسب کنید. وبلاگ نویسی به طور منظم گامی در جهت ایجاد پروفایل پیوندی عالی برای وب سایت شما است.

۷٫ ذکرها را به بک لینک تبدیل کنید
تبدیل ذکرهای شما به بک لینک به واقع یک هک هوشمندانه و در عین حال ساده برای ایجاد لینک برای وب سایت شما است.

کاری که شما باید در اینجا انجام دهید این است که هر وقت شخصی وب سایت شما یا محصولات پیشنهادی شما را ذکر کرد ، می توانید با آنها در تماس باشید و از آنها بخواهید که این ذکر را به بک لینک تبدیل کنند.

با این حال ، این تنها زمانی کار می کند که این وب سایت ها در قطعه خود به وب سایت شما پیوند نداشته باشند. از ابزارهایی مانند Backlink Profiler (BLP) برای یافتن این موارد استفاده کنید.

۸٫ تکنیک آسمان خراش
تحقق بسیار دشوار است اما یک تکنیک بسیار مؤثر برای ایجاد پیوند ، تکنیک آسمان خراش است که توسط برایان دین از Backlinko ابداع شده است.

این امر شما را ملزم می سازد تا پیرامون یک موضوع خاص مرتبط با صنعت خود ، محتوای کاملاً شگفت انگیز ایجاد کرده و سپس از طریق محتوای خود راه حلی برای آن ارائه دهید

اگر بتوانید راه حل صحیح را ارائه دهید ، در نهایت با کسب بسیاری از لینک های معتبر نتیجه می گیرید.

به این بخشنامه های ساخت لینک دقت کنید
به دلیل ایجاد ارتباط زیاد متقابل با یک وب سایت ، به دنبال ایجاد پیوند بیش از حد متقابل نباشید. موتورهای جستجو هوشمند هستند و وقتی فهمیدند وب سایت شما را جریمه می کنند. این امر بر رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو تأثیر منفی خواهد گذاشت.
پیوندها با متن لنگر بیش از حد بهینه شده اشتباه بزرگی است.
افزودن سایت خود به هر فهرست وب فقط برای گرفتن بک لینک ، تأثیر منفی در رتبه بندی وب سایت شما خواهد گذاشت. همیشه به دایرکتوری که انتخاب می کنید مرتبط باشید.
پیوندهای بهینه شده را در پست یا امضاء اضافه نکنید

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *