بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> بین الملل >> افزایش تهدید علیه ایران، احتمال قطع مذاکرات

افزایش تهدید علیه ایران، احتمال قطع مذاکرات

به گزارش گروه خبری کبودراهنگ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛ یک کارشناس سیاسی: تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای باید خط قرمز روشنی ترسیم و به طرف مقابل تفهیم کند که اگر دامنه تهدید ایران از میزان معینی تجاوز کند مذاکرات را قطع خواهد کرد.

مهدی محمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما گفت: مهم‌ترین اقدامی که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در قبال ادبیات تهدید امریکا باید انجام دهد این است که اولا به طرف مقابل اثبات کند که افزایش تهدیدها تأثیری در موضع مذاکراتی ایران نخواهد داشت.

وی تأکید کرد: باید این خطای محاسباتی در ذهن طرف مقابل اصلاح شود که از طریق افزایش تهدید امتیازهای بیشتری بر سر میز مذاکرات از ایران دریافت خواهد کرد.

تهدید، جواب نمیدهد !

محمدی هشدار داد: اگر این خطای محاسباتی تصحیح نشود باید انتظار داشته باشیم که این تهدیدها به طور روزافزون افزایش یابد و شرایطی ایجاد شود که طرف امریکایی با این توهم که می‌تواند از طریق تهدید بیشتر امتیاز بیشتر بگیرد، دائما بر تهدیدها در حوزه‌های مختلف بیفزاید.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: اتفاق دومی که باید بیفتد این است که در واقع طرف مقابل نباید این احساس را داشته باشد که هر میزان تهدید علیه ایران بدون هزینه است؛ باید هزینه منطقی برای شدت تهدید علیه ایران به طرف امریکایی تحمیل شود و این صرفا از طریق ترسیم خط قرمز شفاف ممکن خواهد بود.

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *