بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> بین الملل >> جشن هسته ای شایعه ای بیش نیست!

جشن هسته ای شایعه ای بیش نیست!

با انتشار شایعه برگزاری جشن توافق هسته‌ای در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای پا را فراتر گذاشتند و با انتشار تصاویر خودساخته مکان‌های برگزاری این جشن را نیز مشخص کردند.

به گزارش وب سایت رسمی کبودراهنگ به نقل از فرهنگ نیوز، با داغ شدن تب مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ پیامی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر نهایی شدن توافق هسته‌ای و در پیش بودن برنامه جشن از سوی دولت منتشر شد: «دوستان مطلع باشند! توافق ایران و ۱+۵ نهایی شده است اما دولتی‌ها انتشار خبر آن را به دلیل تلاقی با ایام شهادت امام علی(ع) به شب ۲۳ ماه رمضان منتقل کرده‌اند چون برنامه جشن و سرور دارند. حسن روحانی هم نطق اعلان توافق خود را ضبط کرده است. برای خیابان‌ها هم برنامه‌ریزی کرده‌اند».

فارس؛در این میان عده‌ای پا را فراتر گذاشتند و با انتشار تصاویر خودساخته مکان‌های برگزاری این جشن را نیز مشخص و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند؛ تصاویر پیشرو در چند روز اخیر به سرعت در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است. این درحالی است که سخنگوی وزارت کشور اعلام کرده است که: «جشن هسته‌ای در کار نیست».حسینعلی امیری، با نزدیک شدن به مهلت پایانی تعیین شده برای توافق جامع هسته‌ای گفت که «دولت بنای برگزاری هیچ جشنی (برای توافق جامع احتمالی) را ندارد».سخنگوی وزارت کشور درباره احتمال برگزاری جشن هسته‌ای پس از توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ گفت: «تا عصر روز یکشنبه هیچ درخواستی برای برپایی جشن هسته‌ای به وزارت کشور یا استانداری نرسیده است. هر تجمع از طرف احزاب یا تشکل‌های سیاسی به مجوز نیاز دارد. دولت هم بنای برگزاری هیچ جشنی را ندارد».

در ادامه برخی تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی را مشاهده می‌کنید:

jashn04

jashn03

jashn02

jashn01

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *