بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سرخط خبرها
خانه >> اخبار شهرستان >> تحمیل هزینه های بی مورد و ناجوانمردانه بر روی قبوض مردم

تحمیل هزینه های بی مورد و ناجوانمردانه بر روی قبوض مردم

به گزارش وب سایت رسمی کبودراهنگ ؛ در آخرین قبض آب و فاضلاب شهرستان کبودراهنگ؛ یک بند جدید در قبوض آب به چشم می خورد که گاهی میزان رقم جلوی آن حتی از مبلغ آب بهای مصرفی نیز بیشتر است. شرکت آب و فاضلاب صراحتا به مردم توضیح دهد که بند «تبصره های قانونی» چیست که رقم قابل توجهی است و در قبوض آب چند دوره اخیر به چشم می خورد و باعث افزایش رقم قبض های مردم شده است. مسئولین و دلسوزان پیگیر این موضوع باشد و گلایه های ما از این اقدام آب و فاضلاب را منتشر کند تا مسئولان پاسخگو باشند.

10-17-2016-16-45-office-lens

چرا پول تبصره های قانونی را ما بپردازیم؟

شرکت های آب و فاضلاب در قبوض آب ردیف هایی را به عنوان تبصره های قانونی اضافه کردند که از هر قبض بستگی به میزان مصرف مشترکان رقم هایی از جمله ۱۰،۷،۵ هزار تومان و بیشتر در قبوض مسکونی گرفته تا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و بالاتردر قبض های تجاری را شامل می شود. یکی از شهروندان که به ما مراجعه می کند با ارائه چند قبض خود می گوید: نسبت به موضوع اضافه شدن برخی بندهای جدید به قبوض آب انتقاد داریم و وقتی هم با شرکت آب و فاضلاب کبودراهنگ تماس می گیریم کارمندان آن پاسخ می دهند چون دو سال است قیمت آب را افزایش ندادند این تبصره ها را به عنوان افزایش آب بها آورده اند و برخی دیگر از کارمندان نیز می گویند این تبصره ها را شورای شهر تصویب کرده است.

⭐️ همانطور که در قبض پیوست شده مشاهده میکنید هزینه آب بهای مشترک ۳۸۰۰ تومان با احتساب مالیات و کارمزد فاضلاب جمعا ۷۵۰۰ تومان می بایست پرداخت گردد . اما قبض نهایی با تبصره و مواردی که نمیتوان از پشت پرده آن فهمید به ۱۵ هزار تومان رسیده است ❗️

⭐️ این مطلب رو اینقدر فورارد کنید تا بدست مسئولین مربوطه برسد تا بدانند مردم آگاهند .

درباره ی rajabyy

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *